Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Rudka-Skroda - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

239 000 zł60 m² 3 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:10 551 m²

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Rudka Skroda, gmina Mały Płock składająca się z działki o powierzchni 10551m2 (1,0551ha) zabudowanej budynkiem mieszkalnym oraz budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł4 346 m² 13,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Rudka-Skroda, gmina Mały Płock o powierzchni 4346m2 z dostępem do rzeki Skroda. Dojazd do nieruchomości stanowi droga o nawierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

77 292 zł1 017 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży klimatycznie położonych działek w miejscowości Szczepankowo, gmina Śniadowo, powiat łomżyński, województwo podlaskie. Nieruchomości w okolicy lasu, terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł755 m² 350,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Szukasz działki budowlanej w Łomży? Mam ofertę, która z pewnością Cię zainteresuje! Na sprzedaż działka budowlana nr 23959 o powierzchni 755 m, położona w Łomży przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł56,60 m² 5 653,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 56,60 m2 w centrum Łomży ul. Krótka 3 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,60 m2, położone na II piętrze budynku wielorodzinnego przy ul. Krótkiej 3 w Łomży. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Garaż ogrzewany, ul. Akademicka

Łomża(Rudka-Skroda + 16 km)

38 000 zł12,50 m² 3 040 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

,nova park" to kameralna zabudowa wielorodzinna zlokalizowana na ulicy Akademickiej w Łomży. Inwestor położył nacisk na funkcjonalność oraz zapotrzebowanie klientów. Inwestycja w skład.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł1 400 m² 2 135,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 147 m²

Jeżeli szukasz pomysłu na własny biznes, bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów " na start " to ta oferta jest skierowana do Ciebie. Dom weselny wraz z domem mieszkalnym i kompleksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł238,09 m² 5 665,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 602 m²

!oferta dostępna tylko U nas! 0% - Wyjątkowy, pięknie wykończony dom jednorodzinny wprowadź się od razu, bez żadnych dodatkowych kosztów! Szukasz miejsca, które łączy komfort, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Radgoszcz(Rudka-Skroda + 25 km)

61 000 zł39,72 m² 1 535,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Laski

Laski(Rudka-Skroda + 14 km)

479 000 zł140 m² 3 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 794 m²

Jeżeli chcesz zamieszkać w magicznym miejscu, wśród natury i przyrody to miejsce jest dla Ciebie. Na sprzedaż dom o konstrukcji drewnianej, który zapewni Tobie i Twojej rodzinie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Laskowiec

Laskowiec(Rudka-Skroda + 24 km)

45 000 zł5 400 m² 8,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna w Laskowcu przy drodze na Przytuły: - działka o powierzchni 5400m2 - Cena 45 tyś - Front - 16m; długość -357m Działka ma wyznaczone granice przez Geodetę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Łomża

Łomża(Rudka-Skroda + 16 km)

679 000 zł131,85 m² 5 149,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

.:oficjalnie otwieramy II etap inwestycji osiedla konarzyce, przy ulicy migdałowej:. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij